sobota, 7 marca 2015

Nowy rozdział


Troszkę tu nie zaglądałam, nie bywałam też u was w odwiedzinach, ale to wszystko za sprawą największej zmiany w naszym życiu jaka dotychczas zaszła. 02 marca po raz pierwszy zostaliśmy rodzicami malutkiej Leny. Nowa rola wymaga, nie oszukujmy się - przede wszystkim ode mnie - wielkich zmian trybu życia, pracy, organizacji domu. Mam nadzieję, że uda nam się to wszystko jakoś pogodzić i zorganizować nasze życie na nowo. Liczę po cichu na szybką poprawę pogody, tak abyśmy mogli szybko zacząć bywać w ogrodzie. 

Przypominam również o Candy, które trwa tutaj i na FacebookPrzesyłam wam odrobinę wiosny z ogródka


8 komentarzy:

 1. Gratuluję! Oby mała Wam zdrowo rosła a reszta ułoży się sama:-)
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najmocniej gratuluję i życzę wszystkiego dobrego, radości z macierzyństwa i z tupotu małych nóżek a przede wszystkim zdrowia i beztroskiego dzieciństwa dla Leny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy:) Mam nadzieję, że takie właśnie jej dzieciństwo będzie:) Pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Aniu kochana, to wspaniale, że to "już":) Gratuluję Wam serdecznie, życzę mnóstwa zdrowia i jakże potrzebnej, zwłaszcza w tych pierwszych dniach- wytrwałości- po pierwszym miesiącu jest coraz lepiej;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, w takim razie odliczam dni do końca miesiąca;)

   Usuń
 4. Aaa nie wiem czy wysłał się mój komentarz, więc napisze po raz trzeci :D gratulacje dla Ciebie i Przemka! Na pewno jesteście i będziecie wspaniałymi rodzicami :) cudowne małe stópki i piękny pokoik! Całusy dla Was wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń